Instagram

Wszystkie kursy, zdjęcia i rękodzieło na tym blogu, są mojego autorstwa. Swoim pracom poświęcam dużo czasu, dlatego proszę o nie kopiowanie moich kursów w celach zarobkowych oraz o niewykorzystywanie moich zdjęć, bez mojej zgody. Jeśli chcesz umieścić materiały z tego bloga na swojej stronie pobierz baner i go podlinkuj .

O mnie

Od 2009 roku zaczęłam publikować pierwsze wpisy na moim wówczas pierwszym i głównym blogu Anioły Anielki
Ponieważ lubię każdą form rękodzieła,to sukcesywnie pojawiają się wpisy z różnych dziedzin ręcznie wykonanych przeze mnie  prac. 
Począwszy od szydełka poprzez szycie, haft, masę solną, druty, kwiaty z krepiny, decoupage, z drewna, z papieru i tego co mnie zainspiruje a w wolnym czasie wykonam :) 

Z racji pedagogicznego zawodu zaczęłam przedstawiać swoje ozdoby i dekoracje w formie kursów obrazkowych - dlatego powstał blog z moimi kursami krok po kroku  Kursy krok po kroku - rękodzieło - serdecznie zapraszam do odwiedzenia, dzielę się tu swoją wiedzą i doświadczeniem, można się tu wiele nauczyć!
Ponadto od kilku lat współpracuję z portalem Muratordom.pl-Zrobiszsam.pl

Jestem szczęśliwą żoną i mamą czwórki pociech :) 

Zapraszam Cię również na mój fanpagePinterest, oraz DIY Handmade, gdzie publikuję wiele nowych inspiracji, wzorów, schematów i kursów obrazkowych znalezionych w sieci.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy komentują moje wpisy, obserwują moje blogi i do mnie zaglądają :)
                                                                              Dorot Białek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...